AKVAPARKAI

IŠŠŪKIŲ TRASOS

PARKAI

Kodėl verta rinktis mus? Kodėl verta rinktis Aquaglide?

“AQUAGLIDE” PRODUKCIJA – SUKURTA DARYTI NUOSTABIUS DALYKUS. BET SVARBIAUSIAS JŲ – UŽTIKRINTI SMAGIAUSIAS AKIMIRKAS VANDENYJE.

Kompanijos aistra pripučiamoms technologijoms verčia nuolat tobulėti ir prisitaikyti. “Aquaglide” yra vienintelis prekės ženklas, kuris siekdamas sukurti savo išskirtinę formulę dirba su medžiagų fabriku: išskirtinai gaminamo audinio sustiprintas PVC turi geresnį elastingumą ir geresnį sukibimą, kuris užtikrina geriausią konstrukciją ir patikimumą.

“AQUAGLIDE” KOKYBĖ 

Kiekvienas “Aquaglide” produktas yra pateikiamas laboratorijų ir lauko aplinkos tyrimams, siekiant užtikrinti, kad jis atitiktų ir viršytų griežčiausius gaminio saugos standartus planetoje. Produktai yra sertifikuoti trečiųjų šalių, atitinkantys CPSIA ir EN 15649 – aukščiausius galimus saugaus verslo standartus. Mes primygtinai rekomenduojame klientams svarstant bet kurį tiekėją paprašyti įrodyti, kad laikomasi atitinkamų saugumo reikalavimų.

 

Kiekvienas pripučiamų batutų parko projektas yra labai individualus, todėl ruošiamas atsižvelgiant į vandens telkinį, biudžetą ir kliento poreikius. Moduliniai pripučiami vienetai gali būti surinkti į įvairias vandens parkų konfigūracijas arba naudojami, kaip atskiri linksmybių produktai. Visos figūros skirtos ilgalaikio ir dažno naudojimo reikmėms. Pripučiamų figūrų parkas pastatytas tvirtai, kad atitiktų kurorto ir komercinio naudojimo poreikius bei būtų pritaikytas dideliems lankytojų kiekiams. Galima rinktis ir iškart gamintojo paruoštus šablonus.

Esame užtikrinti mūsų gaminio kokybe. “Aquaglide” gaminiai yra ne tik aukštos kokybės, bet ir jiems suteikiama 3 metų ribota garantija dėl bet kokio medžiagos ar apdailos trūkumo. Akvaparko pasirinkimas yra didelis sprendimas. Kartu su “Aquaglide” mes ne tik statome produktus, bet ir kuriame klientų pasitikėjimą. Kai priimsite sprendimą pirkti “Aquaglide” produktą, galite būti užtikrinti, kad gausite saugų, aukštos kokybės produktą ir užtikrinsite ilgai galiojančią paslaugą.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS? KODĖL VERTA RINKTIS “AQUAGLIDE”?

  • Kokybė ir saugumas – vieninteliai vandens parkai turintys EU standartus atitinkančius saugumo sertifikatus.
  • Patirtis – daugiau nei 20 metų patirties vandens sportų rinkoje ir daugiau nei 50 metų patirties sukaupę mūsų atstovaujami – Aquaglide.
  • Plėtra rinkoje – prisijunkite prie greičiausiai augančio vandens pramogų tinklo
  • 3 metų garantija – mes stovime už savo produkto kokybę!
  • Užtikrinta pagalba klientams per 24 valandas nuo problemos pranešimo!

KIEKVIENAS PRODUKTAS SUKONSTRUOTAS TAIP, KAD ATITIKTŲ AUŠČIAUSIUS KOKYBĖS IR GAMINIO SAUGOS STANDARTUS IR ŽINOMA UŽTIKRINTŲ MAKSIMALŲ SMAGUMĄ.

SUDOMINO?

UŽPILDŽIUS KONTAKTINĘ FORMĄ,

PARUOŠIME JUMS PASIŪLYMĄ!

PASTATYTI KRUOPŠČIAI. PASTATYTI LINKSMYBĖMS.