Akvaparkai

Esame oficialūs “Aquaglide” atstovai Lietuvoje. “Aquaglide” – kodėl esame geriausi?

Prieš “Aquaglide” akvaparkai išvis neegzistavo, tik vandens tramplynai su labai ribotais aksesuarais. Kad tai pakeistų, kompanijos projektavimo komanda sukūrė pirmąją sistemą leidžiančią vandenyje lengvai ir saugiai sujungti keletą atskirų atrakcionų. Taip pat sukūrė pirmąją pėščiūjų platformą, kuri po biški tapo pirmąja gigantiška laipiojimo struktūra su slydimo elementais. Kompanijos aistra pripučiamoms technologijoms verčia nuolat tobulėti ir prisitaikyti.

Duratex ™ yra geriausios kokybės medžiaga akvaparkams. “Aquaglide” yra vienintelis prekės ženklas, kuris dirba su medžiagų fabriku, siekdamas sukurti savo išskirtinę formulę. Kompanijos audinio sustiprintas PVC turi geresnį elastingumą ir geresnį sukibimą, kuris užtikrina geriausią konstrukciją ir patikimumą. “Aquaglide” taip pat yra vienintelis prekės ženklas, skirtas integruoti technologiškai pažangią “Hardbottom ™” (HB) medžiagą su aukšto slėgio savybėmis tose srityse, kuriose reikalingas itin ilgas patvarumas.

Pirmuosius parkus galėsite išmėginti jau šį pavasarį “WakeWay” vandenlenčių parke Vilniuje ir “313 Cable Park” Palangoje. 

3 METŲ GARANTIJA

Mes esame tikri mūsų gaminio kokybe. “Aquaglide” gaminiai yra ne tik aukštos kokybės, bet ir jiems suteikiama 3 metų ribota garantija dėl bet kokio medžiagos ar apdailos trūkumo. Akvaparko pasirinkimas yra didelis sprendimas.  Kartu su “Aquaglide” mes ne tik statome produktus, bet ir kuriame klientų pasitikėjimą. Kai priimsite sprendimą pirkti “Aquaglide” produktą, galite pasitikėti, kad gausite saugų, aukštos kokybės produktą ir užtikrinsite ilgai galiojančią paslaugą.

Sudomino? 

☎ +370 616 80 088 , Jonas

✉  jonas@boardsports.lt